Ігор Волинець пішов з Шосткинської РДА

 Поділитися

Поділитися в

Про це колишній в.о. голови Шосткинської РДА повідомив у себе на фейсбук-сторінці.

«Хочу повідомити, що сьогодні я офіційно покидаю Шосткинську районну державну адміністрацію, колектив якої за роки роботи став частиною мого життя. Вдячний долі за можливість працювати в чудовому колективі професіоналів. Це справжні, небайдужі люди, яким по силам вирішити будь-яку задачу. Позаду безліч спільних успішних починань, досягнень, перемог….

Минулого року вдалося об’єднати депутатів з різними партійними прапорами і політичними поглядами, домогтися повного очищення і позбавлення від зарвавшихся елементів, які унеможливлювали подальший розвиток району.

Разом з командою був першим, кому випало отримати досвід створювати та здійснювати керівництво укрупненим Шосткинським районом, утвореним з чотирьох колишніх: Глухівського, Ямпільського, Середино-Будського, Шосткинського; досвід ліквідації районів та утворення ноаого, децентралізації з утворенням ОТГ. Проведено реорганізацію, закриття, передачу закладів та установ. Позаду дві потужні перевірки. Оновлено структуру РДА», – пише він.

В органах місцевого самоврядування Ігор Волинець працював з 2006 року. У 2017 р. став першим заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації. Рік тому, у 2020 році, після звільнення Віктора Ждамірова з посади голови адміністрації  став виконуючим обов’язки очільника району. Нагадаємо, нещодавно Президент України призначив головою Шосткинсьокї РДА Оксану Тарасюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору