Ігор Волинець: “Чи доцільно збільшувати фінансування Шосткинської райради?”

Влада 16:25, 17.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно ми писали, що під час сесії Шосткинської райради постало питання, чому райдержадміністрація не подає зміни до бюджету на 2021 рік. Адже нібито саме через це не можуть завершити ліквідацію приєднаних 3-х рад – Глухівської, Ямпільської та Середино-Будської.

Наближається час, коли Шосткинська районна державна адміністрація матиме законні підстави надати пропозиції щодо змін до районного бюджету на 2021 рік.  У зв’язку з цим у т.в.о. голови Шосткинської РДА Ігоря Волинця виникло кілька питань. Саме вони, каже очільник району, і впливають на прийняття рішення. Зокрема, чи є сенс підтримувати «апетити» керівництва райради щодо високих премій і надбавок?

«Для прикладу, лише у голови ради місячна зарплата складатиме майже 40 тис. грн. На утримання перших осіб райради необхідно 120 тис. грн. в місяць, що дорівнює утриманню одного фельдшерського пункту протягом року», – підрахував Ігор Волинець.

Також він не розуміє, навіщо був збільшений штат виконавчого апарату ради з 13 до 18 одиниць, якщо немає коштів на виплату зарплати? Адже ще не визначені повноваження і завдання цього органу місцевого самоврядування.

“З яких джерел буде утримуватися «роздутий» апарат ради, коли закінчаться залишки коштів минулого року?” – задається питанням Ігор Волинець.

Його хвилює, чи відчують мешканці укрупненого Шосткинського району ефект від роботи чиновників, яка буде коштувати платникам податків 7 млн. грн.

«Розуміючи відповідальність за прийняття такого рішення, вважаю за доцільне почути думку громадськості та членів колегії Шосткинської райдержадміністрації з цього питання», – коментує Ігор Волинець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору