Хочете оволодіти іноземною мовою чи підготуватися до ЗНО? Центр навчання «Нова Мова» у Шостці запрошує на навчання!

Освіта, Послуги 11:14, 3.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Уже сьомий рік поспіль Центр навчання «Нова Мова» у Шостці допомагає всім бажаючим оволодіти і спілкуватися англійською та німецькою мовами. Сюди батьки ведуть діток віком від 4-х років, щоб юні вундеркінди з дитинства почали засвоювати ази іноземної. Школярі тут «підтягують» і поглиблюють знання мов, щоб знати більше, ніж дає шкільна програма, і не тільки засвоювати теорію, а й спілкуватися на практиці. Люди середнього віку нерідко звертаються з проханням допомогти вивчити міжнародну мову, адже їм це необхідно на роботі. Сімейні пари прагнуть вивчити іноземну, щоб вільно користуватися нею під час подорожей. Нерідко учнями центру «Нова Мова» стають і люди поважного віку, адже хочуть іти у ногу з часом, чи то треба їздити за кордон у гості до дітей. А ще для багатьох вивчення іноземних мов – це ще одна грань всебічного розвитку особистості, хобі, якому вони з задоволенням відводять вільний час.

Цікаво, що у центрі «Нова Мова» немає групових занять.  З кожним займаються окремо. За бажанням, учні можуть займатися парами. До кожного учня індивідуальний підхід, зважаючи на вікові особливості, потреби подальшого використання мови, наявність чи відсутність базових знань мов. Для малюків заняття проводяться в ігровій формі, для ділових людей – з поглибленим вивченням специфічної професійної термінології і т.п.

Викладачі центру «Нова Мова» – професійні педагоги та перекладачі зі спеціальною вищою освітою. Деякі з них навіть успішно склали Кембриджський тест на знання методики викладання для вчителів англійської TKT (Teaching Knowledge Test) і мають відповідні сертифікати, володіють досвідом праці за кордоном.  Викладачі центру «Нова Мова» залюбки допоможуть почати вільно спілкуватися англійською чи німецькою, при цьому основний акцент робиться саме на вивченні мови, а не на виконанні шкільних домашніх завдань з іноземних мов.

До речі, навчання у центрі «Нова Мова» відбувається за спеціально розробленою авторською програмою центру. За необхідності і для кожного учня індивідуально програма постійно корегується. Основний курс навчання включає 10 тематичних блоків. Далі поглиблювати знання усі охочі можуть до необхідного рівня за бажанням. Залежно від необхідності, фінансових можливостей, рівня знань та вільного часу кожен обирає сам: займатися один раз на тиждень чи частіше. Багато хто відвідує Центр вже не один рік, щоб практикувати та не втрачати набуті знання мов. Зручно, що у «Новій мові» діє система знижок: якщо заняття постійні, вартість уроку менша.

Крім того, у центрі «Нова Мова» також допоможуть підготуватися до ЗНО з іноземних мов майбутнім випускникам. Записуватися на заняття слід заздалегідь, адже повноцінна підготовка до такого важливого і складного іспиту потребує набуття багатьох спеціальних знань і навичок. Тому, наприклад, для підготовки до ЗНО у наступному році десятикласникам варто звертатися уже зараз.

Центр «Нова Мова» запрошує на навчання! Поспішіть: кількість місць обмежена!

Адреса центру – Шостка, вул. Знаменська, 3.

Телефони для довідок: (068) 253-01-10, (066) 246-59-16 (Вайбер) (дзвінки приймаються з 10:00 до 20:00 у будні, в суботу – з 8:00 до 15:00, неділя – вихідний).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору