Гвардійці із Шостки – переможці змагань на першість Східного ОТО з настільного тенісу
Поділитися в
Копіювати посилання
11 вересня відбулися змагання на першість Східного ОТО з настільного тенісу
У загальному заліку збірна команда військових із Шостки зайняла І місце.

Змагання проходили в таких категоріях в особистому заліку: чоловіки, жінки, поранені без ампутації, поранені з ампутацією нижньої кінцівки.

У командний залік враховувалось 6 найкращих результатів. Місце збірної команди визначалося в особистому, парному та командному заліку.
“Ці змагання стали справжнім святом спорту та сили духу. Військовослужбовці продемонстрували високий рівень підготовки, наполегливість і волю до перемоги”, – зазначають у військовій частині.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: