Дерматолог
Авто Світ

Гвардійці із Шостки – переможці змагань на першість Східного ОТО з настільного тенісу

Армія, Спорт 13:31, 13.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

11 вересня відбулися змагання на першість Східного ОТО з настільного тенісу

У загальному заліку збірна команда військових із Шостки зайняла І місце.

Змагання проходили в таких категоріях в особистому заліку: чоловіки, жінки, поранені без ампутації, поранені з ампутацією нижньої кінцівки.

У командний залік враховувалось 6 найкращих результатів. Місце збірної команди визначалося в особистому, парному та командному заліку.

“Ці змагання стали справжнім святом спорту та сили духу. Військовослужбовці продемонстрували високий рівень підготовки, наполегливість і волю до перемоги”, – зазначають у військовій частині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору