Громадських активістів Шостки запрошують взяти участь у грантовому конкурсі для реалізації проекту з охорони довкілля громади

 Поділитися

Поділитися в

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс «Впровадження стратегічних планів територіальних громад щодо охорони довкілля».

Загальний бюджет конкурсу – 3 876 216.

Оптимальний розмір гранту – 280 000-350 000 гривень.

Останній термін подання проєктних пропозицій – 3 серпня 2021 року (15:00 за київським часом). Переможців оголосять до 20 вересня, їх орієнтовно буде 12.

Мета конкурсу – надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових / середньострокових стратегічних планів розвитку територіальних громад щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні фонди, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері місцевого розвитку (зокрема, розробки та впровадження стратегічних планів розвитку територіальних громад) та / або охорони довкілля, а також досвід розробки та впровадження стратегічного плану у громаді, на території якої передбачається здійснювати проєктну діяльність.

Детальна інформація про умови конкурсу тут.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору