«Громадський контроль»: «Елга» відійшла від діла, але справа її жива»…

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Около двух месяцев понадобилось для того, чтобы мэрия Шостки предоставила депутатам горсовета документы относительно городской свалки (полигона твердых бытовых отходов). Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщает «Громадський контроль».

«Та не дарма відмовлявся, було таки, що приховувати.

Після наруги над Шосткою з гептилом, міська влада не розірвала договір з фірмою «Елга» про користування полігоном. «Елга», щоб не бути фігурантом №1 передала полігон, побутові споруди, гараж та інше майно в безоплатне користування фірмі «Кафа-плюс» (засновники Андрій Кочаток – голова місцевої партії «Радікальна партія Олега Ляшка» і Анатолій Крижановський – голова місцевої партії «Батьківщина). «Кафа-плюс» не вклала ні копійки в цей “бізнес”.

Щоб не було підстав брати з цих фірм гроші, договори і акти складені міською владою не як ОРЕНДА, а як ВИКОНАННЯ РОБІТ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ полігону.

Іншими словами: Елга відійшла від діла, але справа її жива і в Шостці не припинялось захоронення всілякого непотребу зі всієї країни, також буде не дивно коли з’ясується, що громада Шостки ще у чималому боргу перед фірмою «Кафа-плюс», за обслуговування полігону», – информирует «Громадський контроль».

Как сообщает общественное объединение, год назад, когда закончился срок договора с фирмой «Элга», решением исполкома полигон был передан в пользование фирме «Кафа-плюс» без проведения законного конкурса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору