Дерматолог
Авто Світ

Головна міська ялинка – у ЦЕВі + Відео

Громада 15:24, 16.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

В навчальних закладах створюються новорічно-різдвяні простори. Про це під час сьогоднішньої апаратної повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.

Вже встановлена новорічна ялинка у ЦЕВі. Міський голова Микола Нога зазначив, що вона і буде головною міською ялинкою замість ялинки, яку традиційно встановлювали у центрі Шостки.

«Ми повинні не дати агресору забрати у нас почуття свята, почуття Нового року. Особливо це почуття потрібно для наших дітей», – підкреслив міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору