Головна міська ялинка – у ЦЕВі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
В навчальних закладах створюються новорічно-різдвяні простори. Про це під час сьогоднішньої апаратної повідомила начальник управління освіти Наталія Сергейко.
Вже встановлена новорічна ялинка у ЦЕВі. Міський голова Микола Нога зазначив, що вона і буде головною міською ялинкою замість ялинки, яку традиційно встановлювали у центрі Шостки.
«Ми повинні не дати агресору забрати у нас почуття свята, почуття Нового року. Особливо це почуття потрібно для наших дітей», – підкреслив міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: