Голова Сумської ОДА рекомендує, як чинити спротив окупанам активістам у містах
Безпека 20:38, 24.02.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький порекомендував, як чинити спротив окупантам, щоб не допустити їх у свої міста.
– Інформація від Генштабу до всіх:
Як треба діяти на прикладі міста Овруч!Заблокувати дороги комунальним транспортом, патріоти з пляшками суміші коктейлями молотова протидіють тому, щоб там військ не було.Просимо особливо Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська реалізувати цей досвід!Противник проривається групами по 11-20 одиниць техніки без підтримки. Навіть 10 патріотів можуть нанести серйозну шкоду!
Слава Україні! – повідомляє він.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: