Голова облдержадміністрації провів нараду з керівниками територіальних громад Шосткинського району + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 22 липня, у нашому місті під головуванням очільника області Дмитра Живицького відбулася нарада, у якій взяли участь керівники територіальних громад Шосткинського району.
Нагадаємо, що до нашого району входять 10 громад: Шосткинська, Глухівська, Дружбівська, Середино-Будська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Свеська, Шалигинська, Ямпільська та Березівська територіальні громади.
В ході наради були обговорені проблеми та перспективи розвитку. Піднімалися питання здійснення важливих проектів і програм, житлово-комунального господарства, ремонту доріг, соціальних об’єктів та ін.
Подробиці в сюжеті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: