Голова облдержадміністрації представив нового керівника Шосткинської РДА + Фото + Відео

Влада, Громада 16:58, 30.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 квітня, очільник області Василь Хома представив представникам влади та  громадськості Шосткинщини голову райдержадміністрації.

Василь Хома зачитав розпорядження Президента України Володимира Зеленського про призначення головою Шосткинської райдержадміністрації Оксани Тарасюк.

«Перед вами сьогодні Президентом та Урядом України покладено ряд важливих завдань. Це і врегулювання ситуації з поширенням коронавірусної інфекції, і питання, пов’язані з прикордонним статусом району, і співпраця з територіальними громадами, в тому числі й щодо розробки Стратегій регіонального розвитку, – зазначив Василь Хома. – Впевнений, що ви з цими завданнями впораєтесь, а ми будемо вам в цьому допомагати».

Привітав новопризначеного голову і народний депутат України Ігор Молоток.

«Ви не тільки очолили Шосткинську райдержадміністрацію, але й взяли на себе відповідальність за долю мешканців Шосткинського району. Вона складна і потребує невідкладних і ефективних рішень, підтримки на всіх рівнях влади. Зі свого боку, гарантую допомогу у всіх питаннях, адже маю позитивний досвід співпраці з керівництвом району. Тільки за останні роки було реалізовано ряд масштабних проектів з будівництва доріг у населених пунктах Шосткинського району і відновлення соціальної інфраструктури. Впевнений, у найближчому майбутньому ми з вами втілимо в життя ще не одну мрію жителів Шосткинщини. У нас з вами одна мета – це розвиток Шосткинщини і добробут мешканців великого об’єднаного району», – сказав парламентар.

Оксана Тарасюк подякувала за довіру Володимиру Зеленському і Василю Хомі.

«Прийшовши на цю посаду, я чітко розумію, який рівень відповідальності за жителів району на мене покладено. Основним пріоритетом в моїй роботі є людина, її добробут і благополуччя, – сказала вона. – Я маю велику надію на те, що ми разом із облдержадміністрацією, органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом зможемо досягти хороших результатів».

Оксана Тарасюк народилася 9 березня 1975 року у Шостці. Освіта – вища, у 2007 р. закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

Працювала на «Свемі» (апаратником-відливником кінофотооснови і техплівок, обробником кінофотоматеріалів), у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Шостка Шосткинського міськрайонного управління юстиції.

З 2009 по 2011 рр. – заступник начальника Шосткинського міськрайонного управління юстиції – начальник відділу реєстрації актів цивільного стану по Шосткинському району міськрайонного управління юстиції. 2011-2012 рр. – начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Шостка реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції.

Крім того, працювала в Сумському міському управлінні юстиції. Була начальником реєстраційної служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції, державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Глухівського міськрайонного управління юстиції, провідним спеціалістом командування Шосткинсько-Середино-Будського об’єднаного міського військового комісаріату.

У 2016-2019 рр. працювала начальником юридичного відділу Шосткинського об’єднання управління Пенсійного фонду України, а з червня 2019 по квітень 2021 року – головним спеціалістом відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору