Голова Еврокомісії засудила російський удар по Шостці
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн засудила жорстокий удар по нашому місту.
«ЄС підтримує Україну, оскільки її народ знову страждає від рук російського варварства. Шокуючі кадри з залізничної станції Шостка підкреслюють безрозсудну та постійну готовність Росії атакувати цивільне населення», – написала вона у соцмережі Х.
Урсула фон дер Ляєн зазначила, що ЄС та його глобальні партнери повинні продовжувати посилювати тиск на росію, доки вона нарешті не погодиться на справедливий та тривалий мир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: