Сервис Центр

Глава облгосадминистрации не будет принимать участия в выборах

Влада 17:09, 29.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

«Я не беру участі у виборчих перегонах, бо маю багато роботи, а розповсюдження фейків — це намагання дестабілізувати ситуацію на Сумщині», – заявил глава Сумской ОГА на брифинге во время вручения аппаратов искусственной вентиляции легких в Медицинском клиническом центре инфекционных болезней и дерматологии им. Красовицкого.

Губернатор отметил, что все фейки, которые распространяются, имеют одну цель: затормозить начатые им и его командой проекты и дестабилизировать ситуацию в области.

«Буквально за останні місяці на Сумщині ми зустрічали Президента, Голову Верховної Ради, Прем’єр-міністра та Міністра регіонального розвитку та Міністра культури. Наш регіон почав активно розвиватися і привернув увагу, – рассказал Роман Грищенко журналистам. – Нам вдалося запустити проєкт аеропорт, ми побудували рекордну за рік протяжність доріг в Сумській області, оновили цілий комплекс шкіл, запустили будівництво унікальних садочків, розпочали Велику реставрацію. Роками ці питання не вирішувалися! Ми спрямували грошовий ресурс на людей!».

Глава облгосадминистрации отметил, что несмотря на пандемию кононавируса, благодаря конкретным делам, которые сегодня делаются в области, удается понемногу восстанавливать экономику. Но, к сожалению, не все довольны успехами в развитии Сумщины. Есть конкретные политики, которые хотят дестабилизировать ситуацию.

«З початком виборчих перегонів я бачу, ці політики загралися у якісь брудні ігри, які часом навіть переходять в політичні війни. Вони намагаються знівелювати нашу роботу та послабити команду Президента. Але не вийде! – отметил председатель ОГА. –  Ми бачимо, скільки, наприклад, доріг побудовано в регіоні. А як відомо, будівництво лише однієї дороги піднімає відразу від 5 до 7 галузей економіки. Тож тим, хто хоче очорнити роботу нашої команди, обласної державної адміністрації, доповідаю: я працюю в команді Президента, виконую завдання, що ставляться Президентом та Урядом, і продовжу працювати, незважаючи ні на що. Я не допущу дестабілізації ситуації на Сумщині, подібних фейків та провокацій. Ми зробимо все, щоб створити Велику Сумщину, де комфортно та безпечно почуватиме себе кожен житель».

На вопрос журналистов, будет ли Роман Грищенко принимать участие в выборах, чиновник ответил: «Я не йду на вибори, у нас надто багато роботи, щоб брати участь у виборчих перегонах. І це було б і неправильно, адже були би нарікання на якийсь адмінресурс чи ще щось. Ми стоїмо на чіткій позиції: за вказівкою Президента України, робитимемо чесні, прозорі вибори. Кожен житель Сумщини громадянин має сам своїм голосом вирішувати власну долю. Тиск в цьому питанні неприпустимий».

 

 

 

 

 

 

Фото на сайте www.debaty.sumy.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору