Гендиректор компанії «Allbionics» та шосткинські педагоги обговорили використання GPT-4 в освітньому процесі

Освіта, Технології 17:54, 10.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 травня, відбулася онлайн-зустріч генерального директора компанії «Allbionics» Володимира Бандури з шосткинськими освітянами. В ній також взяли участь міський голова Микола Нога, його заступник Олександр Проценко.

На онлайн-зустрічі були обговорені питання використання штучного інтелекту, зокрема, GPT-4, у освітньому процесі. Нагадаємо, що GPT-4 – це модель штучного інтелекту, яка була випущена у березні цього року американською компанією OpenAl.

Володимир Бандура зазначив, що використання штучного інтелекту – це не питання далекої перспективи, воно вже актуальне. За його словами, акції однієї з американських освітніх платформ, яка пропонує репетиторські послуги, підготовку до екзаменів тощо, за перший квартал цього року «просіли» у 2 рази… Штучний інтелект, який стрімко розвивається, буде змінювати освіту.

«…Можна з одного боку…заборонити, з цим боротися (СhatGPT – прим. ред.), витрачати купу зусиль. Але питання: чи правильна тоді освіта?! Тому що це, десь так виглядає, як для математиків заборонити калькулятор», – вважає Володимир Бандура.

На його думку, має бути класична частина навчання, яка орієнтована на здобуття учнями, студентами базових навичок, але, крім того, треба вивчати використання таких інструментів, як GPT-4 та ін. «GPT не так просто використати для вирішення реальної задачі, як воно здається», – сказав Володимир Бандура.

Моделі штучного інтелекту, за його словами, дають вчителям змогу створювати плани навчання, тести, задачі, персональних репетиторів…

Педагоги запитували гендиректора компанії «Allbionics» про різноманітні нюанси використання GPT-4, в тому числі, створення зображень, а також етичні аспекти, безпеку в Інтернеті.

Міський голова Микола Нога подякував Володимиру Бандурі за онлайн-зустріч з шосткинськими педагогами та запропонував йому співпрацю з нашою громадою в сфері IT.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору