Геймдев-кухня зсередини: як створюються мобільні ігри

 Поділитися

Поділитися в

розробка мобільних ігор

Сучасні мобільні гаджети дозволяють запускати ігрові додатки різного спрямування, жанрів, рівнів складності і насолоджуватися процесом. Щоб догодити юзеру, компанії з усіх сил намагаються створити конкурентоспроможний додаток. Деякі розробники працюють в інді-проєктах, де від одного фахівця вимагається володіння навичками багатьох сфер програмування, дизайну та маркетингу. А от творці всім відомої гри «Манор Маттерс» об’єднуються в команди однодумців з чітким розподілом обов’язків і одночасно, з повною взаємодією. На сайті https://vokigames.com/ можна дізнатись детальніше про продукт розробника.

Створення мобільної гри розбивається на кілька етапів, кожен з яких дуже важливий для успіху спільної справи.

5 етапів створення мобільної гри

Ідея

Гра починається з ідеї, яка прописується одним із зручних способів: у нотатках, ТЗ, багатосторінкових проєктах. Спеціаліст цього етапу повинен показати кілька важливих моментів:

  • в чому полягає особливість додатка;
  • на чому заснована механіка, як реалізується геймплей;
  • яку історію показує гра користувачам;
  • вивчення ринку: Чи матиме гра попит сьогодні? Що найчастіше завантажують юзери? Хто ваша ЦА?

Рівень складності

  • Hyper casual без сюжету і складного керування. Коротка ігрова сесія дозволяє запустити додаток буквально на ходу;
  • Midcore — мають сюжетну лінію та складніший геймплей, що вимагає залучення логіки, стратегії тощо;
  • Hardcore — їм надають перевагу користувачі, які не шукають легких шляхів. Тут буде потрібна максимальна уважність, вміння миттєво орієнтуватися в ситуації, аналізувати події.

Інтерфейс і дизайн

Унікальний, але разом з тим гармонійний UI, в єдиному стильовому рішенні шрифтів, позначок та функціональних елементів, буде схвально прийнятий користувачем. Ніщо не повинно відривати від ігрового процесу та ускладнювати його.

Вибір движка та платформи

Розробники керуються різними принципами вибору движка, на якому буде реалізований геймерський проєкт. Найпопулярніші — Unity та Java. Ігри на IOS платформі дають більший прибуток, однак, щоб додаток мав всебічний ефект, необхідно враховувати величезну кількість користувачів Android-смартфонів. Тому краще зупинитися на кросплатформенній моделі.

Комерційна складова

Рекламу і монетизацію ніхто не скасовував, щоб гра приносила прибуток, важливо продумати детально цей нюанс. Є три основних варіанти:

  • внутрішньоігрові покупки;
  • підписка;
  • нагороди за перегляд реклами.

Залежно від проєкту, етапи можуть доповнюватися і розширюватися, але головні моменти містяться в цих 5-ти сходинках, які проходять усі — від незалежних розробників, до великих компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору