Дерматолог
Авто Світ

Газовики відновили мережі, пошкоджені ворогом у трьох громадах Сумщини

Споживач 15:30, 19.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

За тиждень фахівці АТ «Сумигаз» відновили розподіл газу до 170 домогосподарств Сумського, Охтирського та Шосткинського районів. Газовики провели ремонтні роботи та повернули газ до домівок у стислі терміни.

На Сумщині з початку повномасштабного вторгнення пошкоджено понад 5 км газових мереж та 336 об’єктів системи газопостачання, в тому числі газорегуляторні пункти. Газовики відновили розподіл газу до понад 6 тис. домогосподарств, провели капітальний ремонт 2,69 км газових мереж.

Спеціалісти «Сумигаз» 24/7 працюють в небезпечних умовах, зокрема, на прикордонних територіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору