Фотофакт! Відключили світло? Є генератор!
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після нічного ворожого удару по Шостці громада залишилась без електроенергії.
Проте шосткинці – люди загартовані, навчені досвідом важкої зими 2022-2023 рр. Майже у всіх магазинах, закладах сфери послуг, підприємствах, установах, організаціях є електрогенератори. І сьогодні вони особливо стали в нагоді.
Цікаво, що більшість об’єктів у місті зараз забезпечуються за допомогою резервних джерел енергозабезпечення.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: