Дерматолог
Авто Світ

Фотофакт! Відключили світло? Є генератор!

Громада, Місто 10:43, 22.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Після нічного ворожого удару по Шостці громада залишилась без електроенергії.

Проте шосткинці – люди загартовані, навчені досвідом важкої зими 2022-2023 рр. Майже у всіх магазинах, закладах сфери послуг, підприємствах, установах, організаціях є електрогенератори. І сьогодні вони особливо стали в нагоді.

Цікаво, що більшість об’єктів у місті зараз забезпечуються за допомогою резервних джерел енергозабезпечення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору