Дерматолог
Авто Світ

Фотофакт! У Шостці триває робота з ліквідації наслідків ворожого удару

ЖКГ, Фотофакт 17:39, 1.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

У нашій громаді продовжують усувати наслідки ракетного обстрілу, завданого ворогом 28 листопада.

Зокрема, проводяться роботи із закриття плитами розбитих вікон у одній з багатоповерхівок Шостки. Відповідні фото опублікувало управління житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, у спорткомплексі «Свема» (вул. Чернігівська, 20) працює штаб для надання консультації та допомоги.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору