Фотофакт! У Шостці триває робота з ліквідації наслідків ворожого удару
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У нашій громаді продовжують усувати наслідки ракетного обстрілу, завданого ворогом 28 листопада.
Зокрема, проводяться роботи із закриття плитами розбитих вікон у одній з багатоповерхівок Шостки. Відповідні фото опублікувало управління житлово-комунального господарства.
Нагадаємо, у спорткомплексі «Свема» (вул. Чернігівська, 20) працює штаб для надання консультації та допомоги.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: