Фотофакт! У Шостці підприємці створюють новорічні локації
Поділитися в
Копіювати посилання
Невпинно наближається Новий рік – до нього залишилося трохи більше двох тижнів.
У нашому місті вже почали з’являтися новорічні локації. В усіх навчальних закладах, де перебувають діти, прикрасили новорічні ялинки. За гарною традицією білосніжні сніжинки та казкові персонажі «оселилися» на вікнах шкіл, дитячих садочків, закладів позашкілля.
Намагаються підтримувати позитивний настрій та додають атмосфери свят і шосткинські підприємці. Чимало торгівельних закладів вже оздоблені святковою ілюмінацією, гілочками ялинок або ж цілими новорічними композиціями.
Дбають власники торгових яток, магазинів і закладів обслуговування і про внутрішнє оздоблення. Повсюди миготять вогники та красуються різнокольорові кульки.
До слова, міський голова Микола Нога доручив святково оздобити і громадський транспорт…


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: