Фотофакт: фасад школи на Шосткинщині розмалювали у стилі вишиванки
Поділитися в
Копіювати посилання
У минулому році напередодні Дня вишиванки колектив Ображіївського НВК разом з учнями навчального закладу нанесли на фасад школи традиційний орнамент української вишиванки. Здається, що хтось прямо на приміщенні вишив хрестиком кайму.

І схоже, це вже стає в Ображіївці доброю традицією. Цьогоріч, принагідно до свята, учні та вчителі НВК “вбрали” у національні візерунки і центральний вхід до навчального закладу. Кольори знову обрали традиційні – червоний та чорний.


Фото: Фейсбук-сторінка Ображіївського НВК
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: