Фотофакт: до ґанку 10-ї школи тепер веде стежка-вишиванка
Фотофакт 11:42, 29.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Обрамляти стежки, будівлі, зупинки громадського транспорту, паркани тощо традиційним орнаментом, яким наші предки вишивали одяг, стало справжнім трендом серед українців. Підтримали його і в Шосткинській ЗОШ №10.
Напередодні свята Останнього дзвоника школа набула яскравого урочистого і святкового вигляду. Завдяки педагогічному колективу на подвір’ї з’явилась доріжка-вишиванка. Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці навчального закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: