Фермери Шосткинщини можуть отримати державні відшкодування за пошкодження посівів сільгоспкультур унаслідок надзвичайних ситуацій

 Поділитися

Поділитися в

 Держава відшкодує фермерам втрати через пошкодження посівів сільгоспкультур унаслідок надзвичайних ситуацій в розмірі 4700 грн/га до 50 га. Про це інформує Міністерство аграрної політики та продовольства України.
 Учора, 11 серпня, Уряд ухвалив проєкт постанови “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодовування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру “.
 Також прийнято проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь».
 Цей порядок використання коштів держпідтримки передбачає виділення 5000 грн/га виробникам гречки з обмеженням до 300 га.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору