ПРІОРИТЕТ – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумщина захистила енергозберігаючі проекти у профільних міністерствах
За дорученням Прем’єр-міністра України 20 січня робоча група облдержадміністрації під керівництвом очільника області Миколи Лаврика захистила інвестиційні проекти з енергозбереження у Міністерстві економіки України та Міністерстві житлово-комунального господарства України. Проекти по організації виробництва і використання місцевих поновлювальних видів палива в Сумській області та реконструкції системи теплозабезпечення міста Шостка з переведенням на альтернативні види палива (этот проект реализует городская власть и ООО «ШП «ХаЭР» – прим. Шостка.INFO) були визнані надзвичайно актуальними та ефективними. Наступним етапом у впровадженні цих програм буде їх презентація та захист на засіданні Уряду.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: