Дерматолог
Авто Світ

Енергетика з Шосткинщини відзначили грамотою від Міненерго

 Поділитися

Поділитися в

Грамоту Міністерства енергетики отримав старший майстер  І групи Глухівської дільниці філії “Шосткинський район електричних мереж”  Шершень Сергій Анатолійович.

Урочисте вручення подяк відбулося з нагоди Дня енергетика. 

За високий професіоналізм  і сумлінне виконання обов’язків відзначили шістьох фахівців АТ «Сумиобленерго» та одного начальника лабораторії автоматизованих систем диспетчерського керування служби телекомунікацій.

Нагороди отримали з рук Міністра енергетики України Германа Галущенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору