Енергетика з Шосткинщини відзначили грамотою від Міненерго
Поділитися в
Копіювати посилання
Грамоту Міністерства енергетики отримав старший майстер І групи Глухівської дільниці філії “Шосткинський район електричних мереж” Шершень Сергій Анатолійович.
Урочисте вручення подяк відбулося з нагоди Дня енергетика.
За високий професіоналізм і сумлінне виконання обов’язків відзначили шістьох фахівців АТ «Сумиобленерго» та одного начальника лабораторії автоматизованих систем диспетчерського керування служби телекомунікацій.
Нагороди отримали з рук Міністра енергетики України Германа Галущенка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: