Дерматолог
Авто Світ

Дзюдоїсти з Шостки перемогли на регіональних змаганнях та представлять Сумщину на Чемпіонаті України U16

Здобутки, Спорт 12:55, 7.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці Шосткинської федерації дзюдо Михайло Юрченко та Вероніка Благуш перемогли на регіональних змаганнях та представлять Сумщину на Чемпіонаті України U16. Також шосткинець Гліб Садовой виборов на татамі V місце. До змагань дзюдоїстів підготували тренери Олександр Сулім та Елизавета Гукова.

Про це повідомив голова Сумської обласної ради Олексій Романько.

Відкритий Чемпіонат Сумської області серед юнаків та дівчат 2010-11 р.н. та регіональні змагання «Дитячої ліги» з дзюдо серед юнаків 2012-13 р.н. та дівчат 2012-14 р.н. провели у Ромнах. На обласному етапі зібралися близько 180 спортсменів з Сум, Шостки, Ромнів, Конотопа, Кролевця, Охтирки, Комишів, Тростянця, Глухова, Недригайлова, Миколаївки, Прилук та Срібного.
Фото обкладинки: переможці Михайло та Вероніка з тренером Олександром Сулімом

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору