Двоє студентів із Шостки стали срібними призерами Чемпіонатів України з гандболу та хокею на траві
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Двоє шосткинських студентів стали срібними призерами Чемпіонатів України. Максим Лагутін отримав нагороду в складі сумської команди RGM Group СумДУ КДЮСШ, яка посіла друге місце у вищій лізі. Анастасія Авраменко виборола «срібло» на Чемпіонаті України з хокею на траві.
Про перемоги своїх студентів повідомили на сторінці Шосткинського коледжу СумДУ.
“Студенти нашого коледжу впевнено заявляють про себе на спортивній арені, демонструючи високі результати та жагу до перемоги. Щиро вітаємо з успішними виступами на всеукраїнській арені! Нехай попереду буде ще більше здобутків, упевненості в собі та командного духу”, — зазначили на сторінці навчального закладу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: