Дві вихованиці музичної школи з Шосткинщини здобули призові місця на міжнародних мистецьких конкурсах
Поділитися в
Копіювати посилання
На Міжнародних конкурсах мистецтв дві вихованиці Ямпільської музичної школи здобули призові місця.
Про це повідомили в Шосткинській РВА.
Піаністка Марія Дарико отримала диплом ІІ премії на Міжнародному конкурсі мистецтв Welcome TALENT США – Україна, який проходив у столиці. До виступу Марію підготувала Людмила Цвєткова.
Учениця класу сольного співу Марія Суковська здобула диплом І премії на ІІІ Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв Virtuoso. Викладає в юної вокалістки Надія Беспала.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: