Дві піаністки з Шостки cтали лауреатками II премії в дистанційному фестивалі-конкурсі від Словацької Республіки + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениці Шосткинської Дитячої школи мистецтв №1 відзначилися у міжнародному творчому змаганні. Дудіна Альона і Масюк Марія стали лауреатками II премії інструментального жанру класу фортепіано на Міжнародному благодійному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «VIANOCNA ROZPRAVKA». До конкурсу піаністок підготувала Тетяна Сачава.
Відео з учасників приймали дистанційно в місті Кошіце Словацької Республіки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: