Дві громади з Шосткинщини та Львівщини стали побратимами
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Х Форумі співдружності та співпраці громад Львівщини і Сумщини підписали меморандум між Дружбівською та Шегинівською громадами.
Представники громад зазначили, що для них це не просто документ, а символ єднання та продуктивної праці разом.
Шосткинська ОВА висловила подяку Асоціації громад Львівщини й Сумщини та всім причетним.
Нині Шегинівську громаду-побратима на Львівщині очолює Оксана Павуцьо, а прикордонну Дружбівську — Євген Харитонов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: