Дерматолог
Авто Світ

Дві громади з Шосткинщини та Львівщини стали побратимами

Громада, Розвиток 14:28, 17.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

На Х Форумі співдружності та співпраці громад Львівщини і Сумщини підписали меморандум між Дружбівською  та Шегинівською громадами.

Представники громад зазначили, що для них це не просто документ, а символ єднання та продуктивної праці разом.

Шосткинська ОВА висловила  подяку Асоціації громад Львівщини й Сумщини та всім причетним.

Нині Шегинівську громаду-побратима на Львівщині очолює Оксана Павуцьо, а прикордонну Дружбівську — Євген Харитонов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору