Дерматолог
Авто Світ

Два квадрокоптери, автівка та генератор: підрозділ захисників під командуванням ветлікаря із Шостки дякує за донати!

 Поділитися

Поділитися в

 Як повідомлялося раніше, головний лікар, засновник ветаптеки, зоомагазину та амбулаторії Ветеринарний дім у Шостці Віталій Бойко став на захист Батьківщини. Він очолив взвод стрілецького батальйону ОК “Північ”. Підрозділ звертався з проханням про допомогу: необхідні були автівка, тепловізори, біноклі, прилади нічного бачення, аптечки IFAK, рації, РПС, маскувальні сітки…
Минуло менше трьох тижнів з початку оголошення збору. А “Ветеринарний дім” вже дякує усім небайдужим за донати на необхідні військовослужбовцям речі та звітує про використані кошти:
– Величезний привіт та щира подяка від Віталія Вікторовича та його батальйону за кожен Ваш донат!
Звітуємо! Придбали 2 квадрокоптери, машину та генератор!
Дякуємо, що в такий важкий час Ви не залишились осторонь та підтримали нашого головного лікаря! Зичимо хлопцям скорішої перемоги та повернення додому!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору