ДТП у Шостці: «Ford» збив жінку-пішохода, яка раптово вийшла на дорогу
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 19 листопада, близько 20.00, у нашому місті сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє обласна поліція.
Як попередньо встановили правоохоронці, 54-річний чоловік, рухаючись на автомобілі «Ford», допустив наїзд на 38-річну жінку-пішохода, яка раптово вийшла на проїжджу частину.
У результаті чого жінку шпиталізовано до лікарні.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».
Слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: