ДТП через недотримання безпечного інтервалу: у Шостці зіткнулися Skoda Fabia та Opel Vivaro + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 10 березня, близько 18.00, до правоохоронців надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася по вул. Бульварна. Про це інформує Шосткинське районне управління поліції.
На місце події негайно прибула група реагування патрульної поліції.
Як встановили правоохоронці, водій автомобіля Skoda Fabia під час руху не стежив за дорожньою обстановкою та не дотримався безпечного бокового інтервалу, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем Opel Vivaro.
В результаті автопригоди транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Було складено всі відповідні адміністративні матеріали, які в подальшому будуть направлені до суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: