ДСНС на Сумщині отримала нового очільника

 Поділитися

Поділитися в

Начальником Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області призначено Дениса КАРПЕНКА, пише Панорама.

Денис Карпенко народився 12 серпня 1980 року у м. Суми.

Освіта: повна вища. У 1999 закінчив Сумський технікум харчової промисловості за спеціальністю «Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва», кваліфікація – технік-електромеханік. У 2004 році закінчив Академію цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», кваліфікація – спеціаліст з пожежної безпеки.

Трудову діяльність розпочав інспектором групи держпожнагляду 2-ї самостійної державної пожежної частини м. Суми, Зарічний район. З 2004 по 2013 рік працював на різних посадах в Управлінні МНС України в Сумській області. Після реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій України у Державну службу України з надзвичайних ситуацій з 2013 і дотепер – на різних посадах Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Остання посада – заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору