До уваги шосткинців! Необхідно перевірити інформацію у паспортних документах на розбіжність

Суспільство 18:24, 4.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Управління Державної міграційної служби України в Сумській області нагадує про необхідність перевірити інформацію у власних паспортних документах на розбіжність.

У разі різної транслітерації (написання латиницею) у закордонному паспорті та ID-картці дійсним залишається лише останній оформлений документ. Тобто видані раніше документи з транслітерацією, що не відповідає останньому оформленому документу, потрібно обміняти протягом не пізніше одного місяця з дати отримання нового документа. У разі неподання закордонного паспорта або ID-картки для обміну, такий документ автоматично визнають недійсним.

Наприклад, якщо ви отримали ID-картку у 2021 році, а у 2022 році оформили паспорт для виїзду закордон і виявили, що транслітерація імені та прізвища у цих документах різна, це означає, що ваша ID-картка з іншою транслітерацією не є дійсною та підлягає обміну.

Перевірте транслітерацію у паспортних документах і у випадку встановлення розбіжностей, зверніться до підрозділу ДМС /уповноваженого суб’єкта з питань прийому заяв на оформлення паспортних документів.

Якщо транслітерація є однаковою – всі ваші документи залишаються чинними до кінця їх терміну дії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору