До уваги мешканок Шостки: коли варто робити УЗД молочних залоз?

 Поділитися

Поділитися в

УЗД молочних залоз – це діагностичне обстеження, в рамках якого проводиться вивчення внутрішньої структури молочних залоз за допомогою ультразвукових хвиль. Воно дозволяє отримати зображення органу в реальному часі. Напрямок сигналу можна змінити, досліджуючи таким чином орган з іншого боку.

УЗД грудей дозволяє вчасно встановити наявність патологій і новоутворень, що дає можливість негайно приступити до лікування.

Методика високо інформативна і здатна виявити:

  • Мастити, запальні захворювання, фіброзно-кістозні утворення грудей;
  • Доброякісні пухлини, які можуть бути пов’язані з клімактеричними змінами;
  • Абсцеси, а також злоякісні утворення молочних залоз.

У яких випадках проводять УЗД молочних залоз?

 При скаргах на біль у молочних залозах, нагрубанні їх, наявності виділень з сосків; діагностуванні ущільнень, виявлених під час огляду лікаря або самостійно; диференціації кіст, фіброаденом, новоутворень; зміни розміру або форми молочної залози, порушенні обрисів або симетричності залоз, втягненні соска, змінах шкіри грудей; динамічному спостереженні за пацієнтками з мастопатіями, які отримують лікування; при вагітності і лактації; контролі стану залоз після перенесених запальних захворювань або травм; спостереженні за силіконовими імплантами.

Дослідження рекомендують проводити в період з 5 по 10 день циклу при наявності стабільних менструацій або в період найменшого рівня гормонального навантаження.

Якщо болять груди, ви відчуваєте в тканинах і під шкірою ущільнення і затвердіння, якщо є почервоніння, поверхневі висипання або помічено зміну розмірів і форми грудей, терміново зверніться за допомогою до лікаря.

При направленні лікаря спеціалісти кабінету УЗД записують пацієнтів на діагностику одного або одразу кількох органів, в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору