Дерматолог
Авто Світ

До Дня Незалежності України на Шосткинщині ярмаркували й збирали кошти для ЗСУ

 Поділитися

Поділитися в

 У Шосткинській громаді тривають благодійні заходи на підтримку захисників України. Так, 19 серпня, у селі Івот відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України та з нагоди Дня Незалежності України.
 До благодійного заходу долучилися учні, педагоги Івотського навчального-виховного комплексу, працівники закладів культури та мешканці села, повідомляють у Івотській філії Шосткинського Центру культури і дозвілля.
 На ярмарку під гаслом «Допомагаємо, перемагаємо» пропонували придбати різноманітну продукцію. Кожен охочий мав змогу купити щось смачненьке: чи то пиріжечок з маком, чи то пиріжечок з капустою, чи тістечко, чи булочку; щось корисне – огірочки, помідори, малинку та ожинку; щось потрібне – вироби з бісеру, зроблені власними руками місцевої бібліотекарки Олени Сіваєвої, картини, ляльки-мотанки…
 Учасники об`єднання «Фотомить» до Дня Незалежності України презентували фотовиставку «Мій рідний край», а в етнокуточку присутні могли ознайомитися з історією Івота та подивитись який одяг носили жіночки села сто років тому.
У рамках заходу відбувся і благодійний концерт «Разом з Україною до перемоги!», який підготували місцеві таланти.
Спільними зусиллями було зібрано 11 185 грн., які передадуть на підтримку захисників України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору