Дмитро Живицький повідомив, яка ситуація з відновленням електропостачання в області
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про ситуацію з відновленням електропостачання станом на 17:30 повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:
– Сумський, Охтирський райони – відновлено на 100%.
Роменський, Шосткинський, Конотопський райони – відновлено частково.
Близько 190 тисяч абонентів області лишаються без світла.
Частина вишок зв’язку теж не працює, можливі перебої, але не критичні.
Роботи з відновлення тривають!
Прохання максимально зменшити використання електроенергії сьогодні до кінця дня, – зазначив він.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: