Дмитро Живицький поінформував, яка наразі ситуація на Сумщині в сфері енергетики + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив, яка ситуація в області в сфері енергетики сьогодні, 11 жовтня, станом на 18:00.
– Другу добу працюємо над відновленням електро та водопостачання, зв’язку;
Близько 60 тисяч абонентів лишаються без подачі електроенергії, найбільше – у Шосткинському районі; Про віялові відключення: вони будуть, поки триватиме стабілізація системи. Графік відключень зможемо надати з 12 жовтня, це пов’язано із налагоджуванням системи, яка поки працює в аварійному режимі;
Вуличне освітлення поки не вмикаємо, до стабілізації ситуації з подачею електроенергії.Дякую кожному, хто дослухався вчора до порад зменшити використання електроенергії з 17 до 22 години.
Сьогодні теж це важливо зробити, – зазначив очільник ОВА.
Детально – у відеозверненні
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: