Дерматолог
Авто Світ

Для Шосткинщини в пріоритеті безпека громади та підготовка до зими + Відео

Влада, Громада 12:28, 29.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Громада живе в умовах посилення російської агресії, зазначив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога.

На минулому тижні ворог завдав удару по Шостці, Глухову.

Міський голова підкреслив: основні питання, які у фокусі уваги місцевої влади – безпека громади та підготовка до осінньо-зимового періоду.

Зараз на Шосткинщині працюють над створенням так званих, енергоостровів. Це покращить життєстійкість громади у надзвичайних ситуаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору