Для Шосткинщини в пріоритеті безпека громади та підготовка до зими + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Громада живе в умовах посилення російської агресії, зазначив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Микола Нога.
На минулому тижні ворог завдав удару по Шостці, Глухову.
Міський голова підкреслив: основні питання, які у фокусі уваги місцевої влади – безпека громади та підготовка до осінньо-зимового періоду.
Зараз на Шосткинщині працюють над створенням так званих, енергоостровів. Це покращить життєстійкість громади у надзвичайних ситуаціях.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: