Для мешканців Шосткинської громади змінюється алгоритм отримання всіх видів соціальних допомог

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє обласний Департамент соціального захисту населення, з 1 січня 2021 року заяви та документи на призначення всіх видів соціальних допомог та компенсацій прийматимуть уповноважені посадові особи виконавчих органів рад та через ЦНАП.

Від початку року місцеві управління соціального захисту населення припиняють прийом громадян. Тож, заяву для отримання субсидії відтепер потрібно передати до місцевої громади поштою, через офіційний сайт або у додатку «Дія». Це пов’язано з децентралізацією.

У територіальних громадах мають бути створені підрозділи з питань соціального захисту населення, які приймають такі заяви від громадян. І не лише для виплати субсидії, а ще 67-ми інших видів послуг.

Усі звернення із соціальних питань прийматимуть представники територіальної громади та у цифровому форматі передаватимуть для ухвалення рішень до відповідних органів виконавчої влади.

З 1 січня органи соціального захисту населення райдержадміністрацій приймають від громадян документи для призначення державних допомог, пільг, субсидій тільки через пошту або в електронній формі. Документи приймаються посадовими особами виконавчого органу та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами будуть приймати посадові особи виконавчих органів рад або через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи

Робота органів соціального захисту населення міських рад міст обласного значення не змінюється.  Ці органи продовжують і приймати документи, і призначати виплати до реформування системи соціального захисту населення в межах територіальної громади.

З 1 березня 2021 всі територіальні громади повинні під’єднатися до платформи «Соціальна громада».

Довідка: «Соціальна громада» – програмний продукт, за допомогою якого справи в цифровому вигляді передаються від громад до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій для призначення допомог. Електронні копії документів, прийняті через «Соціальну громаду», будуть відразу потрапляти в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі. Через програмний комплекс мешканці громад зможуть оформити 67 послуг, зокрема найпопулярніші серед населення – житлові субсидії, пільги, допомоги та виплати тощо.

З 2021 року користування програмним комплексом «Соціальна громада» безкоштовне.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору