Дерева впали на автівки та дорогу: на Шосткинщині рятувальники тричі допомагали ліквідовувати наслідки негоди + Фото
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
7 липня в м. Шостка на вул. Миру рятувальники за допомогою спецінструменту звільнили 2 легкових авто від стовбура та гілок дерев, повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області.
Також на вул. Кутузова працівники ДСНС розпиляли повалене дерево, звільнивши проїжджу частину дороги.
Цього ж дня поблизу с. Іващенкове Шосткинського району глухівські рятувальники розчищали ділянку на трасі Глухів-Ямпіль від поваленого дерева, що впало на дорогу.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: