Депутати Шосткинської міської ради вимагають від Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості казенний завод «Зірку» зробити державним підприємством

Влада, Економіка 20:26, 14.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 травня, на сесії міської ради депутатам було представлене для затвердження рішення про звернення до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України щодо впровадження проєкту постанови Кабміну України «Про утворення Державного підприємства «Пороховий завод «Зірка» та затвердження статуту ДП «Пороховий завод «Зірка».

Начальник управління економіки Дар’я Гребенюк повідомила присутнім, що лише за 4 місяці цього року борг казенного заводу «Зірка» із заробітної плати зріс на 13,5 млн грн.

Перед депутатами виступила і представниця колективу підприємства Наталія Максіна. Вона розповіла, що деякі працівники заводу вже померли, так і не дочекавшись заробітної плати. Загалом люди не отримують зароблене останні 6 років.

«Я вимагаю, щоб ви всі об’єдналися навколо цієї проблеми. Я хочу, щоб ви прийняли рішення про повний аналіз підприємства. Ми повинні знати, що на сьогодні знаходиться на нашому підприємстві. Можливо, там вже нічого немає. Також нам потрібен ефективний менеджер, який буде зацікавлений у розвитку підприємства.  А ще прийміть рішення про звернення до Укроборонпрому, щоб він надав план розвитку підприємства», – сказала Наталія Максіна.

У результаті депутати одноголосно підтримали пропозицію звернутися до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

«Україна не може зберегти незалежність без працюючих підприємств оборонно-промислового комплексу… Одним із шляхів розвитку підприємства КП «ШКЗ «Зірка» є будівництво малотонажної лінії з виробництва піроксилінових порохів. З цією метою пропонується утворення ДП «Пороховий завод «Зірка». Казенне підприємство «ШКЗ «Зірка» буде перебувати в стадії банкрутства до повного погашення боргів із заробітної плати працівникам», – йдеться у зверненні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору