Депутати Шосткинської міської ради не підтримали пропозицію проводити сесії онлайн + Відео

Влада, Громада 21:24, 1.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 листопада, відбулося VI пленарне засідання VI сесії міської ради.

В числі інших на нього виносилося питання щодо затвердження порядку проведення засідань міськради в дистанційному режимі. Воно викликало жваве обговорення.

Так, депутат Микола Трофимець виступив проти проведення сесій онлайн. Більше того, він вважає, що в роботі депутатського корпусу – криза. За словами Миколи Трофимця, депутатів не сповіщають про гострі питання, що розглядає виконком, про заходи, які відбуваються. Він навів приклад: обговорення щодо тарифів на проїзд в маршрутках…

«Я не розумію, кого обирали виборці: членів виконкому чи депутатів?! Я не розумію, як ми будемо працювати далі!», – сказав депутат.

Говорив він і про невиконання рішень, які були прийняті раніше. Так, за словами Миколи Трофимця, міська рада приймала положення щодо конкурсу на посаду керівників навчальних закладів, однак в одному з навчальних закладів змінився керівник. Зняли з посади кваліфікованого керівника. «За яким критерієм його змінили і хто прийняв таке рішення?!», – запитав депутат.

Проти прийняття рішення про проведення сесій в онлайн-режимі виступила і депутат Ірина Нікітіна. Її колега Світлана Суптельна навпаки підтримала нововведення. «…Не просто так виникає це питання,– сказала вона. – Місто повинно функціонувати і ми не знаємо, що через годину, через дві, або через тиждень буде з нашим містом. А рішення треба буде приймати якось!.. Якщо хтось думає, що війна вже закінчилась, вона не закінчилась!».

Міський голова Микола Нога наголосив: виникає цілий ряд питань, які необхідно вирішити сьогодні, для того, щоб завтра був результат.

Крім того, він констатував, що зараз військовий час і частину питань озвучувати на загал неможна, але будь-який депутат може прийти до міськвиконкому і взяти будь-яку інформацію: «Проявляйте ініціативу. Ми повинні зробити все, щоб була перемога!».

За підсумками голосування, рішення проводити сесії міської ради онлайн більшість депутатів не підтримала.

Подробиці – в сюжеті

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору