Депутати міської ради ознайомилися з роботою комплексу очисних споруд Шостки + Відео

Громада 23:26, 28.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 травня, для депутатів міської ради провели екскурсію комплексом очисних споруд.

Важливий для Шостки об’єкт знаходиться у веденні «Водоканалу». З роботою комплексу народних обранців ознайомили директор підприємства Олександр Міхньов і старший інженер-технолог Віктор Медведєв.

Очисні споруди, які були побудовані у 1970 році, займають площу близько 50 га і приймають  10-13 тис. куб. м стічних вод на добу (для порівняння це 200-300 залізничних цистерн).

Як розповів Віктор Медведєв, стоки проходять три стадії очистки: механічну, біологічну та знезараження. «Далі очищені стічні води потрапляють в річку Шостка», – розповідає він.

Очисні споруди – складний комплекс гідротехнічних споруд. Технічний стан об’єкту директор “Водоканалу” оцінює як незадовільний. Очисні потребують масштабної реконстркції. До речі, будівництво нових очисних споруд може коштувати близько 50 млн. євро. Грошей на це не має ні у держави, ні тим більше у міста…

«Сьогодні відвідали стратегічний об’єкт у нашому місті – очисні споруди. Переконалися, що це важливий об’єкт, який потребує великої уваги, який потребує модернізації, реконструкції, впровадження нових енергозберігаючих технологій, новітніх технологій з біологічного очищення стічних вод», – зазначила депутат міської ради Оксана Шаповал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору