Депутат облради від «Слуги Народу» Олексій Романько: «Діагностичний центр у Шостці збережемо!»

Влада, Медицина 17:41, 9.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 9 листопада, відбулася робоча нарада, на якій обговорювалося майбутнє діагностичного центру, що працює у нашому місті вже понад 10 років. У нараді взяли участь представники влади, зокрема міський голова Микола Нога, депутати обласної та міської рад, медики.

Нагадаємо, нещодавно діагностичний центр у Шостці, який є комунальним закладом облради, було запропоновано реорганізувати, приєднавши до Регіонального клінічного фтизіопульмонологічного медичного центру у Степанівці (Сумський район). Причина – економія бюджетних коштів…

На минулій сесії обласної ради рішення про реорганізацію діагностичного центру було відкладено.

Депутати від партії «Слуга Народу» виступили за збереження вкрай важливого для північного регіону Сумщини закладу. У сьогоднішній нараді взяли участь депутати облради Микита Баня та Олексій Романько, депутати міської ради Оксана Шаповал, Олександр Івченко, Наталія Хукаленко (партія «Слуга Народу»).

«Не гаючи часу, шукаємо шляхи виходу з ситуації і можливості утримання та фінансування закладу. Маємо зробити все, що від нас залежить, щоб діагностичний центр у Шостці і надалі працював і надавав високоякісні медичні послуги не лише шосткинцям, а й мешканцям сусідніх громад! Вдячний за підтримку у збереженні закладу для Шосткинського району обласній владі, голові громади Миколі Нозі, депутатам-однопартійцям та лідеру фракції партії «Слуга Народу» в обласній раді Микиті Бані, Шосткинському районному штабу нашої партії на чолі з Оксаною Шаповал», – зазначив Олексій Романько.

Він повідомив, що прийнято важливе рішення: на базі обласного  діагностичного центру у Шостці відкрити ще й терапевтичне відділення Сумської обласної клінічної лікарні на 8 палат.

«Діагностичний центр у Шостці збережемо!», підкреслив Олексій Романько.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору