Сервис Центр

Дебаты между кандидатами в мэры не состоятся, большинство кандидатов не захотело живого общения с оппонентами + Видео

 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 23 октября, планировалось проведение публичных дебатов между кандидатами на должность Шосткинского городского головы.

С такой инициативой несколько недель назад выступил Николай Трофимец, который баллотируется в мэры от партии «Оппозиционная платформа – За жизнь».

«Я особисто передав письмові запрошення, але на сьогоднішній ранок прийняти участь в дебатах погодився лише один кандидат – Ольга Шабельникова.  Мабуть, у кожного з тих, хто не хоче живого спілкування з опонентами та виборцями, власна мотивація.

Зауважу, моя ініціатива – участь у дебатах всіх (підкреслюю, всіх) кандидатів на посаду мера. На жаль, дебати в такому форматі не відбудуться. Сподіваюсь, для виборців рішення більшості кандидатів на пост Шосткинського міського голови уникнути дебатів буде приводом добре подумати, а чи варто за когось з них голосувати», – сказал в своем видеообращении Николай Трофимец.

Звернення кандидата на посаду Шосткинського міського голови від ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" Миколи Трофимця

Нажаль, на дебати погодився лише один кандидат на посаду міського голови Ольга Шабельникова. Через те, що інші відмовились, дебати втрачають свій сенс. Подумайте, чи варто голосувати за тих, хто боїться публічних виступів і незручних питань.

Опубліковано Опозиційна Платформа "ЗА Життя". Шостка Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору