Чи будуть встановлювати у Шостці головну міську ялинку? + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Головну ялинку у нашому місті встановлювати не будуть. Таку новину під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив очільник громади Микола Нога.
За те, щоб не встановлювати ялинку, висловилась більшість шосткинців, які взяли участь у опутуванні. Звичайно, люди дбають про безпеку, оскільки наша громада розташована недалеко від кордону з рф.
«Не можна у сьогоднішніх умова дражнити цього звіра, який за 38 км. Що хочеш може бути!», – сказав Микола Нога.
Він зазначив, що Новий рік у Шосткинській громаді відзначать – будуть невеликі новорічні локації.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: