Дерматолог
Авто Світ

Чи будуть встановлювати у Шостці головну міську ялинку? + Відео

Громада, Місто 16:15, 20.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Головну ялинку у нашому місті встановлювати не будуть. Таку новину під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив очільник громади Микола Нога.

За те, щоб не встановлювати ялинку, висловилась більшість шосткинців, які взяли участь у опутуванні. Звичайно, люди дбають про безпеку, оскільки наша громада розташована недалеко від кордону з рф.

«Не можна у сьогоднішніх умова дражнити цього звіра, який за 38 км. Що хочеш може бути!», – сказав Микола Нога.

Він зазначив, що Новий рік у Шосткинській громаді відзначать – будуть невеликі новорічні локації.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору