Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині підозрюють чоловіка у вбивстві товариша, тіло якого знайшли спаленим неподалік власного будинку

 Поділитися

Поділитися в

43-річному чоловіку з Ворожби вручили підозру про убивство та спалення товариша.

У прокуратурі Сумщини повідомляють, що подія сталася в місті Ворожба 30 вересня.

Підозрюваний прийшов у гості до свого товариша, який проживав у будинку разом зі своєю співмешканкою. Під час застілля між господарем та жінкою на ґрунті ревнощів виникла суперечка. Не втримавши агресії, чоловік ударив жінку. Це обурило підозрюваного: він схопив сокиру та обухом ударив по голові товариша. Від отриманого поранення 51-річний господар будинку помер.

Уранці чоловік разом зі співмешканкою вбитого перенесли тіло на вулицю та спалили, прикидавши листям.

Правоохоронці встановили обставини зникнення загиблого лише через місяць — 28 жовтня.

Дію підозрюваного кваліфікували за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Наразі обговорюють питання підозри жінці за фактом приховування злочину.

Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції № 1 (м. Білопілля) Сумського районного управління поліції ГУ НП в Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору