Чоловіка, який побив і задушив свою дружину, у Шостці засудили до 12 років в`язниці
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 7 червня, Шосткинським міськрайонним судом розглядалася резонансна справа щодо мешканця м. Кролевець. За інформацією Шосткинського міськрайонного суду, у червні 2019 року 60-річний чоловік у ході сварки зі своєю дружиною спочатку наніс їй численні удари руками і ногами, що спричинили множинні синці та крововиливи, а також переломи ребер, а потім задушив потерпілу мотузкою.
Суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисного вбивства. Згідно вироку, обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років.
Поки вирок не набрав законної сили. Строк на апеляційне оскарження становить 30 днів з дня проголошення вироку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: