Інструктори Червоного Хреста навчали першій домедичній допомозі колектив шосткинської школи
Поділитися в
Копіювати посилання
Працівники Шосткинського навчально-виховного комплексу №6 пройшли навчання з домедичної допомоги від Товариства Червоного Хреста.
Під час 6-годинного тренінгу педагоги отримали різні алгоритми з надання допомоги, зокрема у випадку втрати свідомості, зупинки дихання. Також вчилися діяти за наявності різних видів кровотеч, ран, опіків тощо.
З працівниками закладу освіти працювали інструктори — Валерія Таран та Аліна Базаря.
По завершенню учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.
Ініціативу реалізовують у рамках проєкту «Доступ до освіти».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!












Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: