Через спеку у Шосткинській громаді сталося декілька лісових пожеж + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихідні були складними для нашої громади – сталося ряд загорань у лісних масивах.
Як повідомив під час апаратної наради міський голова Микола Нога, на гасіння були задіяні підрозділи пожежних, яким допомагали працівники лісогосподарських підприємств. Вони боролися з вогнем і вдень, і вночі.
Очільник громади закликав мешканців ні в якому разі не розпалювати на природі багаття. «Температура надзвичайно висока… і полум’я розповсюджується моментально», – наголосив Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: