Дерматолог
Авто Світ

Через спеку у Шосткинській громаді сталося декілька лісових пожеж + Відео

Безпека, Громада 13:52, 15.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вихідні були складними для нашої громади – сталося ряд загорань у лісних масивах.

Як повідомив під час апаратної наради міський голова Микола Нога, на гасіння були задіяні підрозділи пожежних, яким допомагали працівники лісогосподарських підприємств. Вони боролися з вогнем і вдень, і вночі.

Очільник громади закликав мешканців ні в якому разі не розпалювати на природі багаття. «Температура надзвичайно висока… і полум’я розповсюджується моментально», – наголосив Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору